W ubiegłym tygodniu rozpoczął się remont krytej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze. Prace mają potrwać do połowy stycznia przyszłego roku. Wartość przedsięwzięcia to 1 121 250 złotych.

Przez wiele lat pływalnia przy „11” była najbardziej obleganym obiektem tego typu w mieście. Teraz jeleniogórzanie mogą skorzystać z usług Term Cieplickich czy zaplecza spa stworzonego przy wielu obiektach, jak choćby w Sandrze Spa, Hotelu Gołębiewskim czy pałacu w Wojanowie.

Zakres prac remontowych jest bardzo duży. Począwszy od wymiany starych podłóg i ścian, wykonanie nowych podwieszanych sufitów odpornych na wilgoć, wymianę stolarki, instalacji CO, oświetlenia LED. Obiekt otrzyma także nową centralę wentylacyjną wraz z automatyką sterującą.

Remont obejmuje również wykonanie „białego montażu” wraz z bateriami, prysznicami oraz instalacjami wodnymi. Cała pływalnia zostanie pomalowana i szatnie wyposażone w przybory łazienkowe i meble.

Fot. www.sp11jg.edupage.org/

2 komentarze

  1. Rząd ułatwił zbieranie chrustu na opał. To odpowiedź na wysokie ceny energii. Tak pis.ia swa.locza małego kulawego s z c z o c h a żoliborskiego zrobiła z was dziadów. Tymczasem ukrainki z małymi ukrsińcami będą mieszkać w ogrzewanych domach.

  2. wyrzucone pieniadze dopóki opieka nad basenem bedzie taka jaka jest. Tam jest brud, syfek, zaniedbanie. Wystarczy porownac do basenu na kolegium. Pół roku po remoncie bedzie tak samo jak jest.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.