Mama Sary występem stresuje się bardziej niż córka. Ale to Sara James w niedzielę zapuka do drzwi sławy, występując w finale konkursu Eurowizja junior.

13-latka możliwość reprezentowania Polski na scenie w Paryżu zawdzięcza zwycięstwu w programie TVP „Szansa na sukces”. To właśnie dzięki temu Sara James jest przedstawicielką naszego kraju w konkursie Eurowizja Junior. To nie jedyne osiągnięcie młodej wokalistki, bo wcześniej świetnie zaprezentowała się w programie „The Voice Kids”. Wygrywając „Szansę na sukces”, Sara zaśpiewała „My Heart Will Go On” z repertuaru Céline Dion, skomponowany specjalnie na potrzeby filmu „Titanic”. Zaprezentowała także singiel „Somebody”, który Sara wykona w Paryżu, a finał Eurowizji już w niedzielę, 19 grudnia.

„Sara pochodzi z muzykalnej rodziny. Śpiewa, odkąd pamięta, gry na pianinie uczy się od szóstego roku życia, a od czterech lat szlifuje umiejętności wokalne w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury” – opisuje młodą gwiazdę TVP i dodaje, że poza śpiewaniem lubi eksperymentować w kuchni i ma trójkę młodszego rodzeństwa. Mieszka w Ośnie Lubuskim. Sara James jest córką Polki, Arlety Dancewicz i Nigeryjczyka, Johna Jamesa. Ojciec dziewczynki także jest piosenkarzem. Wystąpił w jednym z talent show.

„Somebody” ma już ponad dwa miliony wyświetleń na YouTube, a jak relacjonuje TVP, bardziej od Sary, występem w Paryżu stresuje się jej mama. „Tak było przy wszystkich konkursach Saruni, gdzie ja byłam pełna obaw, jak to wszystko pójdzie, a ona wychodziła na scenę i rozwalała system” – opowiada. Sama piosenkarka do konkursu podchodzi z dystansem „Nastawiam się na dobrą przygodę i zabawę. Nie ważny jest wynik, ale to, by się dobrze bawić i poznać tych wszystkich ludzi. Roksi dała mi taką dobrą radę, żeby zawsze zostać sobą, by się nie zagubić w tym świecie” – cytuje ją oficjalny serwis Eurowizji Junior.

News4Media/ fot. Wikipedia, Quowadisz123

8 komentarzy

 1. Kolejasz z lwufka Odpowiedź

  Szczujnia tvpis: reprezentacja Francji w piłce nożnej – sami czarnoskórzy, hehe Francja upada…
  Szczujnia tvpis: polska reprezentantka na eurowizję junior…

  • wieśniak z fsiocłafia Odpowiedź

   I znowu nadaje ten sam wsiocławski kr etyn z Kolei Dolnośląskich, któremu kiedyś pasażerowie wsadzili w Lwówku rurę w od byt za cha mstwo w pociągu. Tak ci się to spodobało, że pokochałeś Lwówek i teraz ciągle prosisz się na internetowych forach o jeszcze.

   • wsiocławiak wszawiak Odpowiedź

    Krótka piłka; Wrocław to główny śmietnik dolnośląskiej ziemi. Brud, sm ród, prostactwo. Nie wielu zostało rodowitych wrocławiaków. Miłych, kulturalnych i przede wszystkim inteligentych. Większość to ho łota z zabużańskich wsi. Pato-kołchoz. Wstyd mieć taką stolicę województwa.

 2. Mieszkańcy Europy, Azji i Afryki różnią się kolorem skóry. Mieszkańców Ameryki Północnej i Australii praktycznie wymordowali chrześcijanie.

  • Wsiocław chlew Polski Odpowiedź

   A Wrocławianie to narod pieniaczy i nieudacznikow juz dawno nie bylo wojny swiatowej,zawsze to jakas selekcja i spokoj na kilka lat!!!!

 3. Michał Dadełło Odpowiedź

  Przepraszam za swoje głupoty wypisywane na Lwówek na łamach Gazety Wrocławskiej oraz obrażanie i zniesławianie Szymona Wrzesińskiego na różnych portalach. Nie wziąłem po prostu leków, a wtedy ujawnia się moja druga tożsamość de bila.

 4. Hołota z Wsiocławia Odpowiedź

  Myślicie, że gdy pociąg pędzi z prędkością 130 km/h, to nie da się go pomalować farbą? Wrocławski chuligan i to potrafi! Przeczytajcie jak wandale z Wrocławia niszczą nowe pociągi Kolei Dolnośląskich, malując je farbą nawet gdy te jadą: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24194952,pomalowal-jadacy-130-km-h-pociag-kolei-dolnoslaskich-sa-nowe.html . Szkoda nowoczesnych hybryd na linie opanowane przez wrocławską chuliganerię. Panie marszałku, proszę nie marnować w ten sposób publicznych (czyli naszych) pieniędzy!

 5. Więcej o chuligańskich, łamiących prawo wybrykach hejtera Lwówka z Wrocławia w ciekawym artykule „W Lwówku Śląskim szukają żartownisia” na portalu tvdami.eu: tvdami.eu/wiadomosci/3306,w-lwowku-slaskim-szukaja-zartownisia

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.