Około godziny 13.00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów na drodze nr 297 w Golnicach (powiat bolesławiecki). Kierujący mazdą jechał w kierunku Bolesławca. Uderzył w niego skręcający w lewo kierowca peugeota. Prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo. Doszło do czołowego zderzenia. Dwie osoby zostały lekko poszkodowane.

Do kolejnego zdarzenia doszło na drodze pomiędzy Czernicą i Jeżowem . Z trasy wypadł bus i się przewrócił. Wyglądało to bardzo groźnie. Kierowcy, nas szczęście nic się nie stało. Strażacy usuwali z jezdni plamy substancji ropopochodnej. Do czasu jej zneutralizowania służby zamknęły drogę.

Na trasie pomiędzy Gryfowem Śląskim a Lwówkiem Śląskim. W okolicach Gradówka po godz. 14.00 zderzyły się dwa samochody.Interweniowała policja i strażacy. 

O tej samej porze na drodze krajowej nr 3 w Kaczorowie samochód osobowy wpadł w poślizg i uderzył w bariery energochłonne. Samochodem podróżowały dwie osoby. Nie odniosły obrażeń. Usuwanie skutków wypadku trwało dwie godziny i przez ten czas ruch w kierunku Jeleniej Góry był zablokowany.

Do kolejnego zdarzenia na DK 3 doszło w Jeżowie. Dachowało tam  auto osobowe. Do akcji wezwano między innymi strażaków z OSP Stare Rochowice.

Na jutro (27.09) meteorolodzy zapowiadają podobną pogodę. Ma mocno padać, a w górach może nawet sypnąć śniegiem. Dzisiaj na Śnieżce temperatura wynosiła – 2 stopnie.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.