Na Zabobrzu, za sklepem Stokrotka, przy ul. Różyckiego w Jeleniej Górze trwa przebudowa skweru. Zaniedbany, brzydki plac zmienia się w ładne miejsce, gdzie można będzie odpocząć. Internauci od razu zastrzegają: o ile znowu nie opanują placu miłośnicy picia piwa pod chmurką.

Projekt nosi nazwę „Zielona oaza na miejskim skwerze osiedlowym”. W ramach zadania na terenie obok pawilonów handlowych przy Różyckiego 4 powstaną nowe alejki i rabaty oraz zamontowana zostanie tak zwana mała infrastruktura. Wartość projektu: 103 500,00 zł. Pieniądze na ten cel pochodzą z budżetu obywatelskiego 2021 roku.

Internauci z Jeleniej Góry apelują, by od razu w tym miejscu zamontować monitoring i posyłać tam częściej patrole straży miejskiej. Bowiem ten skwer jest ulubionym miejscem amatorów picia piwa i „małpek” pod chmurką. Przed rewitalizacją placu siedzieli na każdej ławeczce i raczej nie było mowy, by mogła tam przysiąść babcia z wnuczką. -Oby teraz było inaczej – apelują mieszkańcy.

11 komentarzy

 1. Amatorzy tanich trunków będą mieli teraz tam Raj! Już widzę co tam się będzie działo

  • patol z lwówka Odpowiedź

   Ja już tam piłem wczoraj, obszczałem ławke i się zesr ałe m na koniec . Świetna miejscówka

   • śmieć z wsiocławia Odpowiedź

    Wiesz jak powstałeś ws iocławski śmieciu? Twój stary spuścił sie na buty i kopał twoją starą po pi ździe. Ty wysadzony w du pę strusi klopsie, dmuchany przez każdego chętnego pe nera. Jak byłeś mały to na gó wno mówiłeś papu. Jesteś spi erdolonym rodzynem z du py. Wiesz czemu twoja stara nie jeździ na rowerze? bo jej dzyndzel w łancuch wchodzi i budzi całe twoje ws iocławskie osiedle. Wyglądasz jak zd echła krowa która leży na słońcu 5 dni! Ty przerżnięty im becylu, piz gany w oko przez własnego starego. Wyglądasz jakbyś spi erdolił z wiadra podczas skrobanki ty sr akojebny kaczy wymiocie z mozambiku. Nie zapomnij sku rwysynie, że nie jesteś w kinie. Taplaj sie w kale je bany pe dale cofnięty w rozwoju dropsie wyr uchany przez syna grabarza. Je bie ci z ry ja jak psu z kija. Twoje du psko stanie sie moim trofeum myśliwskim. Masz maske gazową, czy taki wyraz twarzy? Masz zgrzybiałego fi uta ty ch ujogłowy łasuchu owczych gó wien. Zrobię ci z ry ja parking dla ciężarówek ty trędowaty brudny rzepie.

    • sraka klocławiaka Odpowiedź

     Każdy wrocławiak to szczochopij i kałożerca i nie myje się nigdy od 45 go roku tylko psy go wylizują…

     • kał wrocławski

      Dawno nie byłem w Wrocławiu ale jest po staremu. Dalej wali knyszą, wieśniakom wrocławskim wali z pod pach, nawet z pod butów wali skarpetkami. Pociągi autobusy tramwaje całe zasyfione. Kto te bydło spłodził?

 2. Michał Dadełło Odpowiedź

  Kupię każdą ilość kupy. Jestem mieszkańcem Wrocławia. My na kupie robimy kokosy. Sprzedajemy ją w knyszach. Mamy tysiące zamówień, ludzie we Wrocławiu uwielbiają jeść knyszę i kupę, bo mają dużo witamin a mało pieniędzy. Miliony świń nie mogą się mylić! Proszę o tony kupy!!!

 3. S r a m na Wsiocław Odpowiedź

  Nie jestem ani z Wrocławia ani ze Świdnicy. Ale na zmianę mieszkam w obu miastach. Krótka piłka; Wrocław to główny śmietnik dolnośląskiej ziemi. Brud, sm ród, prostactwo. Nie wielu zostało rodowitych wrocławiaków. Miłych, kulturalnych i przede wszystkim inteligentych. Większość to ho łota z zabużańskich wsi. Pato-kołchoz. Wstyd mieć taką stolicę województwa.

 4. Wsiocław chlew Polski Odpowiedź

  Zdychaj wsiocławski psie na tego koronawirusa. Mam nadzieję, że was tam w tym Wsiocławiu powybija wszystkich ten koronawirus, wsiocławskie ścierwa.

 5. PO jak podwyżki. Odpowiedź

  Do tego jegomościa ,, ŚMIEĆ Z WSIOCŁAWIA” — moje szczere wyrazy współczucia . Aż strach pomyśleć co musiałeś przechodzić w dzieciństwie w swoim rodzinnym domu. Kto tobie takie krzywdy wyrządził, i skąd u ciebie takie KWIECISTE PRZEŻYCIA czyżby z autopsji ??? Jeszcze raz moje wyrazy współczucia, alkohol i narkotyki robią w głowie niezłe bagno… Takie przeżycia są często zepsutych domach ALKOHOLIKÓW i narkomanów.

  • Oszczędzę sobie sm rodu, ty zmutowany ws iocławski odprysku nocnika, wąchaj krecika cienki jak zupa więzienna mutancie z Ukrainy. Jakby twoja matka wiedziała co urodzi, to by sobie sama skrobane zrobiła łyżką stołową, wyj ebany łamago, walony w od byt przez bażanty z mongolii. Twoi rodzice muszą mieć pole, bo skąd wzięliby takiego buraka jak ty? Znudziło ci się oddychanie prostym nosem? Masz ryj jakby cię twój stary nie dokończył ty zapchlony pawianie z du pą jak kalosze starej pi zdy. Wyglądasz jakbyś wsadzał sobie palec w du psko ty spłodzony w miejscu gdzie psy chu jcami wodę pompują matkoje bco. Daj mi namiar do siebie w tym Ws iocławiu a już zadbam, żebyś znalazł się tam gdzie twoje miejsce szc zochu, czyli w sza mbie pośród innych gó wien.

 6. I znowu nadaje ten sam ws iocławski kr etyn z Kolei Dolnośląskich, któremu kiedyś pasażerowie wsadzili w Lwówku rurę w od byt za cha mstwo w pociągu. Tak ci się to spodobało, że pokochałeś Lwówek i teraz ciągle prosisz się na internetowych forach o jeszcze.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.