Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o kradzieże sklepowe.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany w ubiegłym roku od lipca do października dopuścił się w Kowarach kradzieży w dyskontach spożywczych. Jego łupem padły markowe alkohole o łącznej wartości ponad 1000 zł. Policjanci ustalili, że ma on na koncie co najmniej 7 takich czynów.

Powiadomieni o kradzieżach funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwanie mężczyzny, który się ich dopuścił. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu zatrzymali 38-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych czynów.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i ustalają co mężczyzna zrobił ze skradzionym mieniem. Teraz za kradzieże odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

1 Komentarz

  1. PO jak podwyżki. i zdrada narodowa. Odpowiedź

    No no Panie Redaktorze toż to niezwykle ciekawy materiał. No i jaka wielka sprawa i afera. No No. Niedługo ten portal zamienicie w kronikę kryminalną .

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.