19-letni kierowca dzisiaj (20 listopada) rano na drodze w Żeliszowie uderzył w drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Przyczyny tragedii bada policja bolesławiecka pod nadzorem prokuratora. Prawdopodobnie młody kierowca chevroleta jechał zbyt szybko, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne drzewo. Zginął na miejscu. Pierwsi na miejscu byli druhowie z OSP Warta Bolesławiecka i Starych Jaroszewic. W akcji ratowniczej brali także udział ratownicy pogotowia ratunkowego. Jak ustalono, 19-letni kierowca to mieszkaniec powiatu lwóweckiego.

Dzisiaj ok. 4:49 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w miejscowości Żeliszów. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia niestety śmierć poniósł na miejscu młody kierowca”– opiszą druhowie z OPS Warta Bolesławiecka, zamieszczając na FB zdjęcia z wypadku.

3 komentarze

  1. Selekcja naturala ,kiedyś byy bójki o niewiastę , wojny ,eliminowały słabeuszy.Jakl sam to go nie żałuję.Przez takiego ćmoka cierpie 60 lat po wypadku co nas najechał.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.