Możecie wybrać się na znakomita komedię „Mąż mojej żony” i wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie chorego na białaczkę Miśka, Michała Boguckiego, absolwenta jeleniogórskiego Żeroma. Bilety można rezerwować pod nr. telefonu: 793 946 850

Spektakl charytatywny odbędzie się 9 lutego o godz. 18.00 w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze. Po przedstawieniu zaplanowano licytację gadżetów podarowanych przez mieszkańców, by wesprzeć zbiórkę pieniędzy.

O czym jest komedia? Ddość nieoczekiwane wydarzenie, gdy mężczyzna spotyka… męża swojej żony. Bohaterowie po wybuchu pierwszych gwałtownych emocji powoli nawiązują nić porozumienia, by w końcu stać się powiernikami swoich rozterek. A dotyczą one nikogo innego, jak ich wspólnej żony. Miro Gavran, jeden z najwybitniejszych chorwackich dramatopisarzy, nie szczędzi dowcipu i błyskotliwego dialogu pełnego nagłych zwrotów akcji i zabawnych point. Dwóch mężczyzn na skraju żałości, gniewu i euforii. Mieszanka wybuchowa.

Spektakl powstał w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich. To przedsięwzięcie zainicjowane przez grających w sztuce aktorów, którzy do współpracy zaprosili reżysera Henryka Adamka. Piotr Konieczyński w duecie z Jackiem Grondowym udowodnią nie tylko swoje umiejętności, ale przede wszystkim zagwarantują pełen wrażeń i śmiechu wieczór.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.