Najnowszy horoskop na 2022 rok znajdą Państwo w świątecznym wydaniu Nowin Jeleniogórskich. Pamiętają Państwo swój horoskop na 2021 rok? Jeżeli nie, to go przypominamy. Może będzie to okazja na małą refleksje dotyczącą ostatnich 12 miesięcy. Zapraszamy do lektury!

Już niemal za nami tak trudny rok 2020. Nikt nie obiecywał przystani, ale dom postawiony na oceanie to już za wiele. U progu Nowego Roku chce się rzec: „Kopa staremu – wrota nowemu”. Jaki będzie 2021 rok – czas pokaże. My jednak, zgodnie z Nowinową tradycją, odwiedzamy zaprzyjaźnioną z redakcją specjalistkę od wglądu w numerologię, karty tarota, kalendarz Majów, aktorkę i mistrzynię intuicji, Honoratę Magdeczko–Capote.

Według numerologii w rok 2021 weszliśmy wraz z wrześniowym nowiem – 18 września 2020 roku. Z obliczeń numerologicznych wynika, że rok 2021 ma wibrację liczby pięć (2+0+2+1=5).

„Piątka” przynosi zmiany i duchową wolność, kreatywność, działanie, podróże. A co najmniej podróż w głąb siebie, by odkryć swoje miejsce i misję na świecie.

Dokładnie rok temu, witając 2020 rok, nasza specjalistka od świata, którego nie widać, zapowiadała:- Wszystko będzie się zmieniać. I te zmiany, nie tyle rewolucyjne, co ewolucyjne, czasem niespodziewane, zapowiada Honorata Magdeczko-Capote także na rok 2021. Dodaje, że liczba „pięć” jest energią żeńską, symbolem emocji. Chyba nikogo już nie dziwi, że zmiana przychodzi wraz z kobiecą energią.

Rok 2020 przyniósł nową energię, rok 2021 zapowiada transformację.

– Wchodzimy w symboliczną erę Wodnika: rewolucyjnych zmian. To epoka wiedzy, a nie wiary. Znak wolnomyślicieli, poetów, artystów, altruizmu. Czas, kiedy nowe informacje przekierowywać będą naszą uwagę od wiary do wiedzy. Chcemy sprawdzać, wiedzieć, nie brać niczego na ślepą wiarę – tłumaczy Honorata – Jestem optymistką. Nasza moc jest w sercu. Jeśli będziemy się trzymać tej potęgi, nowe, które idzie, nie będzie powodować lęków. Byle wiedza nie ograniczała nas do pychy. I nie była narzędziem manipulacji. Wierzę, że czeka nas nowy system oparty na rewolucji-ewolucji, gdzie ważny jest człowiek i jego uczucia. Oparty na miłości, a nie wyzysku.

W Kalendarzu Majów nowy ROK BIEGUNOWEGO WICHRU rozpoczął się już 26 lipca 2020 roku, potrwa do 25 lipca 2021 roku. Także według Majów odnowa, przemiana wpisane są w ten czas. Biegunowość i wicher dotyczyć będą przede wszystkim zmian w myśleniu. Dlatego należy uważać na zdrowie psychiczne. Lęki, życie w strachu, powodują choroby psychiczne. Tym bardziej musimy zachować równowagę, nie popadać w skrajności.

Rok Biegunowego Wichru oznacza, że czas podjąć wyzwanie, posegregować sprawy, podjąć działanie na miarę swoich możliwości, ale zachować złoty środek!

Rok upłynie na fali symbolicznego Białego Zwierciadła – bądź nade wszystko szczery i mów prawdę! Tematyką roku będzie prawda, a problematyką będą kwestie fałszu, obłudy, szukania winnych, zaprzeczanie faktom. Naszym przyjacielem jest na ten rok według Majów Słońce, czyli Bezinteresowna Miłość. Księżyc będzie nas zmuszać do wypłukiwania starych brudów. Naszym przewodnikiem będzie Biały Wiatr, który nie znosi fałszu.

– Trzymaj się złotego środka, nawet jeśli będzie wiał wicher – radzi nasza specjalistka od kalendarza Majów – Jesteśmy w takim momencie, że każdy musi się określić, czy idzie na jasną, czy na ciemną stronę mocy. Sprawdzam siebie, czy poradzę sobie w nowym świecie. I czy w ogóle chcę do niego wejść. Dla mnie oczywiste, w którą stronę mam iść: w stronę ludzi, kontaktów, nie izolacji, w stronę rodziny, dzieci. W stronę serca. I wtedy żaden wicher nie jest zagrożeniem – dzieli się refleksją z Czytelnikami „Nowin” Honorata Magdeczko–Capote.

26 lipca 2021 roku wejdziemy w Rok Elektrycznego Żółtego Ziarna, kiedy z kolei siłą przewodnią będą nasze talenty, zdolności. Fala Białego Wiatru każe skupić się na praworządności. Ton elektryczny każe wyjść z ukrycia i szukać pomocnych metod, narzędzi, osób.

W chińskim horoskopie nowemu rokowi patronuje silny, stabilny, ziemski znak: Bawół. Będzie stabilizował, a nie podrywał do bujania w obłokach.

Honorata Magdeczko-Capote na 2021 rok dla Czytelników Nowin Jeleniogórskich wylosowała z kart tarota: odwróconą kartę – Diabła („Odwrócona oznacza rozwój duchowy – a nie pozostawanie w demonicznej energii”), kartę – Wiara („Zostawiam to, co skostniałe, idę w kierunku światła”) i kartę – Sąd Ostateczny. Dodatkowo wypadła z talii karta – Świat.

– Jeśli dokona się w nas rozwój duchowy, czeka nas przemiana i nowy świat oparty na systemie miłości – tak uważa Honorata.

Osobisty Rok Numerologiczny

Lata osobiste to w numerologii cykl życia człowieka trwający dziewięć lat. Kiedy ostatni, dziewiąty rok osobisty dobiega końca, rozpoczyna się kolejny dziewięcioletni cykl. Zgodnie z numerologią, aby obliczyć Osobisty Rok Numerologiczny, należy zsumować wszystkie cyfry daty urodzenia (dzień, miesiąc, rok), a następnie dodać aktualny rok kalendarzowy (2+0+2+1=5) i ostateczny wynik po dodaniu zredukować do pojedynczej cyfry.

Dla „1” rok 2021 (1+5=6) to ROK SZÓSTY. W tym roku dobrze jest zadbać o rodzinę, przyjaciół i miłość. Twórczy rok, z dobrą komunikacją i dobrą intuicją.

Dla „2” rok 2021 (2+5=7) to ROK SIÓDMY. Rok determinacji, przymus zmiany. Ostatni na to dzwonek po przegapionej w roku szóstym zmianie. Inaczej wciąż będę tkwić w czymś, co mi nie pasuje. W ten rok wpisana jest także mistyka. To czas na rozwój wewnętrzny. W tym roku z podróżami, które kreuje liczba siedem, może być krucho, ale podróż w głąb siebie jest wskazana.

Dla „3” rok 2021 (3+5=8) to ROK ÓSMY. Dla tych, którzy mądrze i cierpliwie siali w ostatnich ośmiu latach, zapowiada się dobry zbiór w sferze materialnej: pieniądze i nagrody. Żniwa dotyczą także sfery osobistej. Dostaniesz to, co zasiałeś.

Dla „4” rok 2021 (4+5=9) to ROK DZIEWIĄTY. Nie jest to czas na intensywne działania. Raczej na porządkowanie i kończenie spraw, ocenę tego, co było, i planowanie nowego. Po żniwach w poprzednim roku – czas na zwolnienie, odpoczynek, rozstania. Podobnie, jak rok 3. i 6. – to rok przeznaczenia. Często jest tak, że Los zdecyduje za Ciebie w sprawach, które już Ci nie służą.

Dla „5” rok 2021 (5+5=10= 1+0=1) to ROK PIERWSZY. Możesz wszystko zacząć od nowa. Masz do tego wystarczająco dużo energii i entuzjazmu.

Dla „6” rok 2021 (6+5=11=1+1=2) to ROK DRUGI. Często na swojej drodze zobaczysz szlaban. Być może spowolnienie i pewne wycofanie z pierwszej linii jest Ci potrzebne, aby zadbać o własne zdrowie czy uczucia. Zadbaj o siebie, wykaż się cierpliwością.

Dla „7” rok 2021 (7+5=12=1+2=3) to ROK TRZECI. Czas radości, przyjemności, kreatywności. Jednym słowem – w tym roku pisane są szczęśliwe chwile. Ufaj, że Los dobrze Tobą kieruje.

Dla „8” rok 2021 (8+5=13=1+3=4) to ROK CZWARTY. Nie ma co ukrywać – przed tobą pracowity czas. Rok inwestowania, pracy i łapania równowagi. Liczba 13 jest związana z transformacją – szczególnie dla „8” ten rok jest szansą na podwaliny pod zbudowanie nowego świata.

Dla „9” rok 2021 (9+5=14=1+4=5) to ROK PIĄTY. Dynamiczny, zmienny rok, pełen wyzwań i wolności. Nie każda z licznych propozycji będzie Ci służyć. Działaj w zgodzie ze swoją intuicją. Emocje będą grały w tym roku ogromną rolę.

2021 dla Jeleniej Góry

Dla Jeleniej Góry, miasta z wpisaną wibracją liczby „siedem” (tak wynika z obliczeń liter nazwy miasta), rok 2021 będzie najszczęśliwszy w całym cyklu. „Trójka” (7+5=12=1+2=3) zapewni kreatywne i szczęśliwe rozwiązywanie problemów.

Dla prezydenta Jeleniej Góry, Jerzego Łużniaka rok 2021 upływać będzie pod znakiem liczby „sześć” (według obliczeń Honoraty Magdeczko-Capote, sumowanie cyfr przypisanych do poszczególnych liter imienia i nazwiska dało „1”, a w połączeniu z rokiem 2021 (1+5=6) ROK SZÓSTY). To dobry czas na naprawianie zachwianej równowagi i wprowadzanie oazy spokoju tam, gdzie był chaos i niepokój.

„Nowiny Jeleniogórskie”, z wibracją własną liczby „1”, weszły w rok szósty (1+5=6) z dobrodziejstwami tego czasu. Natomiast portal www.nj24.pl – z wibracją liczby „7” – czeka wiele pozytywnych i kreatywnych odsłon, związanych ze szczęśliwym rokiem trzecim.

– Najważniejsze, aby w naszej świadomości była potrzeba zmiany świata. NOWEGO 2021 ROKU – z siedmioma przesłaniami, jakie ma na ten rok kalendarz Majów: praworządności pod znakiem Białego Maga, wizji nowego świata do wolności pod znakiem Niebieskiego Orła, połączenia serca z rozumem pod znakiem Żółtego Wojownika, współpracy między ludźmi pod znakiem Czerwonej Ziemi, prawdy pod znakiem Białego Zwierciadła, odnowy pod znakiem Niebieskiego Wichru, a przede wszystkim – miłości pod znakiem Słońca, czyli Bezinteresownej Miłości- życzy Honorata Magdeczko-Capote.

Małgorzata Potoczak-Pełczyńska

4 komentarze

    • śmieć z wsiocławia Odpowiedź

      Kupię każdą ilość kupy. Jestem mieszkańcem Wrocławia. My na kupie robimy kokosy. Sprzedajemy ją w knyszach. Mamy tysiące zamówień, ludzie we Wrocławiu uwielbiają jeść knyszę i kupę, bo mają dużo witamin a mało pieniędzy. Miliony świń nie mogą się mylić! Proszę o tony kupy!!!

  1. 2020 – rok lockdownu i drugiej kadencji Dudy – rokiem energii; 2021 – rok rekordowej inflacji – rokiem transformacji. Jeśli coś się sprawdziło, to raczej w szyderczy sposób. Pani aktorka niech już się nie wygłupia publicznie.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.