Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 34-latka podejrzanego o kradzież pojazdu. Do zdarzenia doszło w Jeleniej Górze 20 lutego br. Mężczyzna ukradł pojazd marki VW o wartości kilku tysięcy złotych. Skradziony pojazd ukrył w wynajmowanym przez siebie garażu w tej samej miejscowości. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze
w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież pojazdu.

Jak ustalili funkcjonariusze, jeleniogórzanin 20 lutego br. z jednego z przyblokowych parkingów na terenie Osiedla Zabobrze ukradł pojazd marki VW. Mężczyzna działał w myśl zasady „okazja czyni złodzieja”. Auto ukradł wykorzystując fakt, że było niezamknięte. Wartość poniesionych strat z tego tytułu pokrzywdzona oszacowała na kilka tysięcy złotych.

Właścicielka, kiedy zorientowała się, że auto zniknęło powiadomiła o tym policję. Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji, a także analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i wczoraj zatrzymali 34-latka jako podejrzewanego o tę kradzież. Funkcjonariusze skradzione auto odnaleźli na innym jeleniogórskim parkingu. Pojazd został przekazany właścicielce.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.