„Nowiny Jeleniogórskie” w związku z publikacją artykułu pt. „Nabór przeprowadzony, a żłobek wciąż w budowie” informują, że w treści tekstu znalazły się stwierdzenia mijające się z prawdą, dotyczące prywatnej sfery życia niezwiązanej z działalnością publiczną osoby, nieścisłe:

  1. Stwierdzenie, że decyzja o rekrutacji do nieistniejącego w domyśle żłobka zapadła w Departamencie Edukacji UM Jelenia Góra jest nieprawdziwa i stawia w złym świetle urzędników. Prawdziwości tej informacji nie zweryfikowano.
  2. Sprawa żłobka nie ma żadnego związku z przebywaniem dyrektora Departamentu Edukacji UM Jelenia Góra Piotra Iwańca na urlopie ani pracą departamentu w czasie jego urlopu, a publikacja informacji dotyczących życia prywatnego osoby w kontekście poruszanej sprawy mogło niekorzystnie wpłynąć na jej wizerunek.
  3. W korespondencji internetowej Piotr Iwaniec zasugerował, że o inwestycje i remonty powinno się pytać u źródła, a nie do których urzędników się zwrócić.
  4. W rozmowie z Pawłem Domagałą skierowano nas do Rzecznika Prasowego UM. Nie pozyskaliśmy informacji w zgodzie z powyższym.

Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.