Podczas uroczystej gali, która odbyła się wczoraj (14.07) w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida, mundurowym zostały wręczone zostały awanse zawodowe oraz nagrody pieniężne przekazane przez samorządowców .

„To 103. rocznica utworzenia policji państwowej – święto bardzo ważne. To bardzo ciężki okres, bo najpierw zajmowaliśmy się pandemią, a teraz mamy wojnę w Ukrainie. Prowadzimy działania pomocowe dla naszych przyjaciół zza wschodniej granicy, ale też w dalszym ciągu robimy to, do czego zostaliśmy powołani, czyli ograniczamy przestępczość – mówił na uroczystości insp. Leszek Zagórski, komendant KMP w Jeleniej Górze.

„Dziękuję za służbę wobec ludzi i Państwa, za skuteczność w działalności. Życzę zasłużonej satysfakcji ze służby i codziennych radości w życiu rodzinnym, bowiem to jest podstawą dobrej pracy. Życzę, by każdy dzień był dobrą okazją do budowy zaufania społecznego, bez którego trudno sobie wyobrażać skuteczną pracę waszej formacji”- dziękował mundurowym prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak.

Komendant jeleniogórskiej policji poinformował, że w tym roku w garnizonie jeleniogórskim doszło osiem nowych etatów w policji. W planach jest budowa posterunków w Podgórzynie oraz w Janowicach Wielkich.

FOT. FB Jerzy Łużniak

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.