Krótsze, dłuższe, poetyckie lub prozą. Wybór życzeń dla znajomych i bliskich, które można przesłać w wieczór sylwestrowy, jest bardzo szeroki.

Najlepiej byłoby zadzwonić i w taki sposób złożyć życzenia noworoczne. Jednak nie każdy ma, w tym momencie, czas na odbieranie telefonów i wygodniejszą formą jest wysłanie wiadomości. Życzenia można złożyć sms-em lub coraz częściej poprzez komunikator internetowy. Nawet krótka wiadomość może ucieszyć i udowodnić, że nadawca ciepło myśli o adresacie.

Oficjalnie

Na nowy, dobry rok proszę przyjąć szczere życzenia szczęścia i żadnych trosk. Czas nadzieją się podzielić, życzeń złożyć moc, gdy szampana korek strzeli w sylwestrową noc.

Na bogato

Niech wam Nowy Rok przyniesie złotych monet całą kieszeń. Złota i pieniędzy, by nie było w domu nędzy. Niech bogaty każdy będzie, niech dostatek gości wszędzie.

Krótko

Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości i wielu buziaków i aby ten rok uskrzydlił Cię.

Trochę dłużej

W nadchodzącym Nowym Roku przede wszystkim siły, bo to od niej zależy jaki ten rok będzie. Pamiętajcie wszystkie sukcesy ostatnich 12 miesięcy, by móc je powtórzyć i wszystkie porażki, by móc ich uniknąć.

Wierszem

Kiedy Nowy Rok nadchodzi,

kieliszeczek nie zaszkodzi,

kufel piwa to za mało,

litr szampana by się zdało,

trzeba opić wszelkie troski,

by następny rok był boski.

Zachęcająco

Niech w Nowym Roku nigdy nie brakuje Ci: gotówki, uśmiechu, zdrowia, pozytywnych osób dookoła, miłości, szczęścia, spokoju, Bożej łaski, odwagi, sukcesów, marzeń do spełnienia i wiary w siebie.

Spokojnie

Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile chcę złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni, bogatego Gwiazdora i szczęśliwego Nowego Roku. 

Gremialnie

Nadchodzący Nowy Rok niech niesie ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach chcemy Wam życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań. Wszystkiego najlepszego. Wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń.

Poezja

Stary Rok mija, lecz marzenia zostają,

niech one się Tobie wszystkie spełniają

i z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni,

a ogród życia wnet się zazieleni.

Z troską

Na wszystkie dni Nowego Roku

Życzę Ci wiary w sercu i światła w mroku.

Obyś jednym krokiem mijał przeszkody.

Byś czuł się silny i wiecznie młody.

News4Media/ fot. iStock

1 Komentarz

  1. śmieć z wsiocławia Odpowiedź

    A ja piłem wczoraj, obszczałem ławke i się zesr ałe m na koniec . Świetna miejscówka

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.