Jeleniogórscy policjanci zatrzymali na terenie giełdy mieszkańca Legnicy podejrzanego o wprowadzenia do obrotu handlowego towarów oznaczonych podrobionymi znakami. Mężczyzna oferował do sprzedaży między innymi odzież, obuwie, torebki, perfumy opatrzone znakami znanych światowych marek. Wstępnie wartość zabezpieczonego towaru oszacowano na co najmniej 30 tysięcy złotych. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 37-letniego mieszkańca Legnicy podejrzanego o wprowadzenie do obrotu handlowego towarów opatrzonych podrabianymi znakami towarowymi.

24 kwietnia br. funkcjonariusze realizując działania dotyczące zwalczania przestępczości gospodarczej na terenie jeleniogórskiej giełdy zauważyli mężczyznę, który oferował do sprzedaży towary z podrobionymi znakami znanych firm. Była to między innymi odzież i obuwie sportowe, damskie torebki, paski, portfele, perfumy.

Mężczyzną handlującym podróbkami okazał się 37-letni mieszkaniec Legnicy. Wartość zabezpieczonych rzeczy odpowiadająca oryginałom wynosi co najmniej 30 tysięcy złotych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

1 Komentarz

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.