Spektakl „Cyrk Doktora Dolittle” w reżyserii Libora Štumpfa, to znana od pokoleń opowieść o lekarzu, który umiał rozmawiać ze zwierzętami . Pokazana jest w technice „czarnego teatru” Dzięki specjalnemu, ultrafioletowemu światłu, niewidoczni dla publiczności aktorzy będą ożywiać lalki i przedmioty, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Przedstawienia 13 i 14 lutego rozpoczynają się o godz. 16.00. Odbywają się przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych i może w nich uczestniczyć nie więcej, niż 100 widzów.

W kolejne lutowe weekendy w ZTA możecie oglądać: „Calineczkę” Agnieszki Zaskórskiej na podstawie znanej baśni J.Ch. Andersena. Na to przedstawienie teatr zaprasza 20 i 21 lutego, także na godzinę 16.00. Teatralna „Calineczka” nie odbiega zbyt mocno od literackiego pierwowzoru; został uwspółcześniony język, dodano także piosenki. W warstwie fabularnej pozostaje więc opowieścią o maleńkiej dziewczynce i poznawaniu przez nią nieznanego świata.

W ostatnią niedzielę lutego (28.02) o godz. 16.00 w ZTA zaplanowano „Brzydkie kaczątko” – klasykę literatury dziecięcej, spektakl w reżyserii Czesława Sieńko. Jedna z najpopularniejszych baśni J.Ch. Andersena uczy nas dostrzegać prawdziwe, ukryte wartości: piękno, prawdę. Mówi także o tym, że nie wolno nie doceniać samego siebie i wątpić we własne możliwości.

W Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida granie rozpoczynają 20 lutego o godz. 19.00 od spektaklu „Mąż mojej żony”. Obejrzycie go także 21 lutego.

Przedstawienie „Niedźwiedź.Oświadczyny” zaplanowano na 27 i 28 lutego o godz. 19.00.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.