Policjanci podczas działań na autostradzie zatrzymali 23-latka, który kierował będąc pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo był poszukiwany przez sąd. Kierowca stracił prawo jazdy, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego bolesławieckiej jednostki Policji pełniący służbę na autostradzie A4 zatrzymali do kontroli busa, którym kierował mieszkaniec województwa warmińsko- mazurskiego.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 23-latek jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Białymstoku.

W trakcie kontroli mundurowi sprawdzili również stan trzeźwości kierującego. Okazało się się, że mężczyzna jest pod wpływem środka odurzającego.

Kierowca jechał do Zgorzelca, gdzie miał rozpocząć pilotowanie transportu ponadgabarytowego.

23-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy i konsekwencje finansowe.

14 komentarzy

 1. wieśniak z fsiocłafia Odpowiedź

  DW i wszystko jasne. Naćpany i d i o t a z Wsiocławia jechał po kolejne dragi do Zgorzelca. Dobrze, że nie wyjechał wozem konnym na autostradę, co często zdarza się w okolicach Wrocławia.

   • Szpital w Choroszczy Odpowiedź

    A no ma. Właśnie wyrzucili go z „Gazety Robotniczej”, pozostało mu trollowanie na Infokolej, SSC i Rynku Konnym. Z tym że tego ostatniego nikt poważny nie czyta. Więc psycholwówek w kropie, liczba miejsc do publikacji szarnej listy dramatycznie się kurczy. A Lwówecka Kolej Konna się rozwija, i nawet asfalt wkrótce wyleją na Cyklostradę Dolnośląską do Lwówka. Niełatwe dni psycholwówka…

    • Widzę że masz ws iocławski trollu jakąś traumę związaną z gwałtem w Lwówku, prawie mi cię żal id ioto. Śmi erdzi od ciebie gó wnem bo masz ciągle ryj otwarty. Poproś starego żeby po wyjęciu fi uta z twego ty łka mył go zanim ci zapakuje w ja pę. To rozwiąże problem.

     • vege burger

      Widać, że troll z Wrocławia który spamuje swoimi komentarzami wszelkie artykuły dotyczące rewitalizacji nieczynnych linii kolejowych na Dolnym Śląsku pojawił się i tu. Posługując się różnymi nikami wkleja te same treści komentarzy zmieniając jedynie nazwy miejscowości. Biedny jesteś człowieku i powinieneś się udać do lekarza.

     • Pan Szcze

      nie ma sensu z tym trollem dyskutować, najlepiej olać. Każdy wpis będzie skutkował kilkudziesięcioma przeklejeniami jakichś bzdur. To jest osoba niepełnosprawna i ograniczona intelektualnie, wpisy internetowe to jedyna okazja dla zaistnienia tej osoby. J….ć ws iocławskiego trolla

     • Ewa Hejduk

      Jakby tu był moderator, to w pierwszej kolejności wyciąłby wszystkie komentarze psychicznie chorego osobnika zwanego powszechnie ws iocławskim trollem. Hejt i Nienawiść. HiN – nowego pseudo trolla.

   • Żałosny jesteś kozoj ebie z tymi smutnymi skwarami, nawet Strasburger wali lepsze suchary.

    • Viper Wiprowski Odpowiedź

     Jeszcze żeby to był jego komentarz. Chamsko skopiowana wypowiedź z jednego z portali kolejowych. Twórczość wsiocławskiego trolla to wyłącznie wyzwiska zresztą od lat te same.

 2. Ciężka sprawa dla sądów, trzeba powołać biegłego, zbadać dla czego wzioł środki odurzające , może był w stresie? Wydaje mi się , że to jest sprawa polityczna , a rząd w ten sposób chce odwrócić uwagę Polaków od inflacji. Sprawę powinni zbadać Joński i Szczerba- być może chodzi o przykrycie jakiejś grubszej afery.Niemcy tankują u nas paliwo ; rabią zakupy , sprawą powinna zająć się też komisja europejska.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.