Wleń zaprasza na XXIX Memoriał Uliczny im. Michała Fludra, który odbędzie się w niedzielę 22 kwietnia 2022 r. Wleńska impreza biegowa na stałe wpisała się w kalendarz polskich biegów długodystansowych i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród biegaczy z całego kraju.

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowy XXX Memoriał Michała Fludra we Wleniu, który w tym roku odbędzie się w sobotę 22 kwietnia. Trasa biegu głównego to niezmiennie pięć okrążeń pętli wyznaczonej ulicami malowniczego miasteczka. Start, meta oraz zaplecze organizacyjne zawodów, wzorem lat ubiegłych, zlokalizowane będą na rynku miasta, przy pomniku Gołębiarki. W ramach sportowego wydarzenia zapraszamy do udziału we flagowym biegu na 10 km. Do rywalizacji staną również najmłodsi – dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Wszystkich, którzy choć w najmniejszym stopniu chcą poczuć sportowe emocje, zapraszamy do udziału w biegu integracyjnym.

Dziś ostatni dzień, by skorzystać z obniżonej opłaty startowej w wysokości 90 zł. Dla tych którzy zdecydują się na start po 19 kwietnia, opłata startowa wzrośnie do 120 zł.

W tym roku oprócz nagród finansowych przygotowano specjalne nagrody rzeczowe dla najlepszego zawodnika i najlepszej zawodniczki w kategorii OPEN biegu głównego oraz dla najmłodszego uczestnika biegu głównego, ufundowane prze firmę DTH Doradztwo Techniczno-Handlowe inż. Bartłomiej Rutkowski. Dodatkowa nagroda dla najstarszego uczestnika biegu głównego ufundowana została przez Burmistrza Miasta i Gminy Wleń Artura Zycha. Są to bony prezentowe do profesjonalnych sklepów sportowych o wartości 500 zł każdy.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.