Podkasty, których można posłuchać na FB, spotify lub YouTube tworzone są w ramach olimpiady “Zwolnieni z Teorii”. Ta ogólnopolska olimpiada w formie platformy dla studentów i licealistów, ma na celu pobudzenie młodzieży do realizacji projektów społecznych, dzięki którym mogą wprowadzić korzystne zmiany w lokalnym środowisku, a także otrzymują szansę nabycia wielu przydatnych umiejętności i poznania ciekawych ludzi.

Naszym pomysłem na zmianę środowiska było nagranie serii podcastów “Głosem Licealisty”, które zwracają uwagę społeczeństwa na problemy młodych ludzi, takie jak: wszechobecne fake newsy, czy wypaczanie obrazu rzeczywistości przez seriale dla młodzieży – wyjaśnia Michał Zamkutowicz , reprezentant projektu „Głosem Licealisty”.

Licealiści z Norwida włączyli się do akcji i nagrywają własne podkasty. Między innymi posłuchacie o roku z pandemią, audycję „Kim był Batuta, czyli o manipulacji mediów” lub audycję o social mediach. Warto się z nimi zapoznać, bo przybliżają problemy młodych ludzi.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.