Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież rozbójniczą, naruszenie nietykalności cielesnej oraz o groźby karalne. Mężczyzna wykorzystał sytuację, i w jednym z dyskontów spożywczych w Jeleniej Górze ukradł bombonierkę o wartości około 25 złotych.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą, naruszenie nietykalności cielesnej oraz o groźby karalne.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 22 lutego br. w jednym z jeleniogórskich dyskontów spożywczych. Mężczyzna wykorzystał chwilową nieuwagę sprzedawców, a następnie ukradł bombonierkę o wartości blisko 25 złotych. Kradzież zauważył pracownik ochrony i podjął wobec niego interwencję. Mężczyzna nie zamierzał jednak oddać łupu, poszarpał pracownika, zagroził mu pozbawieniem życia, po czym uciekł.

Policjanci powiadomieni o zdarzeniu rozpoczęli poszukiwanie mężczyzny. Na podstawie analizy nagrań oraz zebranych informacji wytypowali 40-latka, który podejrzewany był o popełnienie tych czynów. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

40-latek usłyszał zarzuty w tej sprawie. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

For. KMP Jelenia Góra, info. Edyta Bagrowska

7 komentarzy

 1. PO jak podwyżki. i zdrada narodowa. Odpowiedź

  Kurka wodna a to ci dopiero niezła nowina , za 25 zł 10 lat. SZOK . Nasuwa się pytanie ile to dostanie były Minister i przyjaciel Donalda Tuska z Partii- PO-PSL niejaki Sławomir Nowak który nakradł miliony które to poupychał po nogach od stołów i skrytkach meblowych, zapewne dostanie jakieś 700 lat więzienia. No chyba, że się mylę.

 2. PO jak podwyżki. i zdrada narodowa. Odpowiedź

  My Polacy to będziemy budować pomniki takim WIELKIM mężom stanu jakim niewątpliwie jest Pan Premier Mateusz Morawiecki. Na was zdrajców złodzieii i donosicieli na NASZ PIĘKNY kraj nie będziemy zwracać uwagi bo szkoda czasu. Wasze miejsce jest na śmietniku podłości, zdrady i hańby na wieki wy złodzieje.

 3. PO jak podwyżki. i zdrada narodowa. Odpowiedź

  Jesteśmy wręcz przekonani o tym, że POLACY i przyszła Historia POLSKI napisana przez POLSKICH OBYWATELI należycie określi i nazwie WAS okupantów i sprzedawczyków Sowiecko – Niemieckie sługusy i popychadła Unijne. Przyszłe pokolenia będą pluć na miejsca po których stąpaliście wy KONFIDENCI i popychadła Sowiecko-Niemieckie. Abyście przepadli na wieki wy Szwabskie szczury.

  • niszczyciel pisiorów Odpowiedź

   Ku rvva, koleś, znowu się dorwałeś do klawiatury? Pielęgniarka wyszła z dyżurki? Artykuł sprzed tygodnia, ale właśnie skończyłeś składać literki, co nie? Wczoraj się już tu zes.rałeś, ale dzisiaj kontynuujesz swoje atrakcje fekalne?

   • To alkoholik co bije swoją żonę. Już się kiedyś wygadał po pijaku a pije zawsze na weekend. Jak jest pijany to pisze 🙂

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.