Policjanci ustalili, a następnie zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 34 i 42 lata, którzy podejrzani są o kradzieże z włamaniem. Dodatkowo 34-latek odpowie za przywłaszczenie mienia.
Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzani w lutym 2021 roku dwukrotnie włamali się i okradli metalowy kontener, w którym znajdowały się różne podzespoły komputerowe, w postaci płyt głównych i pamięci serwerowych. Wartość poniesionych strat właściciel oszacował na blisko 80 tysięcy złotych.
Na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu miejskiego śledczy wytypowali i zatrzymali dwoch jeleniogórzan jako podejrzewanych o popełnienie tych przestępstw. Policjanci w trakcie czynności na posesji należącej do 34-latka odnaleźli skradzione mienie. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna 9 marca br. przywłaszczył przyczepkę samochodową o wartości 1800 zł, którą również odnaleźli na jego posesji.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za popełnione przestępstwa grozić im może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
 

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.