Jeleniogórscy policjanci zatrzymali sześciu mężczyzn, którzy ukradli samochód z jednej z prywatnych posesji na terenie powiatu karkonoskiego. Jego wartość właściciel oszacował na kilka tysięcy złotych. Policjanci bezpośrednio po zdarzeniu odzyskali skradziony pojazd. Teraz za popełnione przestępstwo zatrzymani odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jeleniogórscy policjanci bezpośrednio po zgłoszeniu dotyczącym kradzieży pojazdu zatrzymali sześciu mężczyzn w wieku od 24 do 40 lat podejrzanych o popełnienie tego przestępstwa.

9 stycznia br. około godziny 22.30 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze został powiadomiony o kradzieży pojazdu marki Renault z jednej z prywatnych posesji na terenie powiatu karkonoskiego. Jego wartość pokrzywdzony oszacował na kilka tysięcy złotych. Zgłaszający przekazał również informację, jakimi pojazdami poruszali się mężczyźni podejrzewani o jego kradzież.

Dyżurny o przestępstwie powiadomił patrole, który rozpoczęły poszukiwania sprawców oraz skradzionego pojazdu. Zostali oni zatrzymani na ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze. Funkcjonariusze zatrzymali 6 mężczyzn w wieku od 24 do 40 lat, byli to mieszkańcy powiatu lubańskiego i zgorzeleckiego, którzy poruszali się trzema autami, w tym kradzionym pojazdem marki Renault.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Teraz mężczyźni za kradzież z włamaniem odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.