Dziś (24.08.23r.), w związku z usuwaniem niewybuchów znalezionych w okolicy Wodospadu Szklarka, konieczna będzie ewakuacja ludzi z terenu zagrożonego, zamknięcie dróg i szlaków turystycznych oraz wystąpią utrudnienia w ruchu w godzinach od 9.00 do 14.00 na krajowej 3 w Szklarskiej Porębie.

24 sierpnia br. w związku z pracami patolu saperskiego związanymi z usuwaniem niewybuchów znalezionych w tzw. Sowieckich Dołach w Piechowicach w godzinach od 9.00 do 14.00 wystąpią utrudnienia w ruchu na krajowej 3 od parkingu przy Hotelu Las do Szklarskiej Poręby. Zamknięte zostaną również drogi i szklaki prowadzące do Wodospadu Szklarka oraz szlaki biegnące wzdłuż rzeki przy krajowej 3 od strony Szklarskiej Poręby i Piechowic do parkingu przy wodospadzie. W związku z tymi pracami w rejonie zagrożenia przeprowadzona będzie ewakuacja znajdujących się tam ludzi.

Utrudnienia w ruchu mogą potrwać około 4 godzin. Ruch będzie odbywał się cyklicznie co 20 minut. Zamknięty będzie również parking przy Hotelu Las oraz przy wejściu na szlak prowadzący do Wodospadu Szklarka. W związku z wystąpieniem nieprzewidzianych zdarzeń, sytuacja na drodze może ulec zmianie.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.