Mama, mamusia… Bez względu na to, jak się do niej zwracasz, najpewniej zasługuje na twój uśmiech. Przygotuj prezent, który sprawi, że poczuje się wyjątkowo.

26 maja to taki dzień w roku, który ma przypominać o tym, jak ważne są mamy w naszym życiu. To również doskonała okazja, żeby podziękować im za – najpierw – nasze wychowanie, a później wsparcie w dorosłym już życiu. Przygotowaliśmy kilka propozycji prezentów, które mogą w tym pomóc.

Słoik pełen dobrej energii

W sieci dostępne są do kupienia słoiczki, w których znajduje się 365 karteczek – pozytywnych afirmacji na każdy dzień roku. Takie krótkie, losowane każdego dnia hasła, mogą dodać energii i poprawić samopoczucie. Bardziej kreatywne osoby mogą wykonać je samodzielnie. Choć wymaga to czasu i sporej puli pomysłów, z pewnością zaangażowanie zostanie docenione i przyniesie jeszcze więcej radości.

Niepowtarzalna biżuteria

Łańcuszki, kolczyki czy bransoletki to prezenty ponadczasowe. Choć same w sobie zwykle sprawiają przyjemność obdarowywanym, można pokusić się o ich personalizację, co uczyni je bardziej wyjątkowymi. Taką biżuterię wybranym grawerem można zamówić w sieci. W swojej ofercie mają ją również niektóre salony jubilerskie. Doskonale sprawdzi się tu mała zawieszka z krótkim cytatem, imieniem, okazją czy inicjałami.

Muzyką można powiedzieć wszystko

Dlatego świetnym prezentem dla mamy będzie wspólne wyjście na koncert. W sezonie wiosenno-letnim gwiazdy wyruszają w trasę, co znacznie ułatwi dobranie repertuaru do upodobań mamy. Jeśli wybrany występ odbędzie się w odległym terminie, wystarczy bilet wstępu zapakować w ozdobną kopertę i podarować go w formie vouchera. Prezent ten może zastąpić również wejściówka do teatru, kina czy na wystawę w miejscowej galerii.

Przygoda, przygoda…

A gdyby tak postawić na niezapomniane wrażenia? W sezonie wiosennym otwierają się wszystkie ekstremalne atrakcje. Jeśli mama lubi adrenalinę i pozwala jej na to zdrowie, dlaczego miałaby nie skorzystać np. ze skoku na bungee, przejażdżki samochodem rajdowym czy skoku ze spadochronem? Zabawa będzie jeszcze ciekawsza, jeśli zrobicie to razem. Takiego Dnia Matki z pewnością nie zapomnicie.

Podaruj swój czas

Nie trzeba wydawać dużych pieniędzy i kupować wyszukanych prezentów, żeby sprawić radość. Być może najlepszym pomysłem na ten dzień będzie podarowanie mamie własnego czasu? Spacer po lesie? Maraton filmowy? A może wspólne gotowanie, jak robiliście to wiele lat temu? Tu każdy pomysł będzie trafiony. 

News4Media/fot. iStock

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.