Jeleniogórscy policjanci w ciągu 2 dni zatrzymali w regionie 22 osoby poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Każda z nich, w celu uniknięcia zatrzymania ukrywała się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Większość zatrzymanych poszukiwanych było do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. Zatrzymani zostali przekazani do Aresztu Śledczego.

Jeleniogórscy policjanci od 19 do 20 października 2021 roku prowadzili w mieście i w powiecie akcję, która ma na celu zatrzymanie osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Osoby te, w celu uniknięcia zatrzymania ukrywają się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości.

Działania takie na co dzień wykonuje Zespół ds. poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. W 2 dniowych działaniach uczestniczyli policjanci ze wszystkich pionów i komisariatów.

Funkcjonariusze w ciągu 2 dni zatrzymali 22 osoby poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Większość zatrzymanych poszukiwana była do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu. Są to kolejne działania przeprowadzone w ostatnim czasie przez jeleniogórskich policjantów, które zakończyły się zatrzymaniem tak wielu poszukiwanych.

Wszystkie osoby poszukiwane zostały przekazane do Aresztu Śledczego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.