Ławki, metalowe słupki i nawierzchnia ulic na kowarskiej starówce zostały zniszczone 29 marca w nocy przez wandali. Ich działania zarejestrowały kamery monitoringu. Zatem, prędzej czy później, chuligani zostaną namierzeni. Mają szansę sami zgłosić się na komisariat i naprawić szkody. O to apeluje do nich samorząd Kowar, zamieszczając na FB zdjęcia zniszczeń.

Niespożyta energia i brawura… tak można najkrócej opisać wyczyny bohaterów filmu, który został nakręcony na kowarskiej starówce przez nasz miejski monitoring. Niestety odtwórcy ról” „Oskara” nie dostaną… i to nie tylko dlatego, że gala rozdania tych prestiżowych nagród odbyła się już dwa dni temu. Nagrody zwyczajnie nie będzie, bo film zamiast do Amerykańskiej Akademii Filmowej trafił na najbliższy Komisariat Policji. Jeżeli zatem nasi wieczorno-nocni „aktorzy” chcą sami na swą „grę” (utrwaloną na cyfrowym nośniku) popatrzeć to podpowiadamy, że powinni (i to by było najlepszej dla nich samych) udać się na ulicę Władysława Grabskiego 7 w Kowarach. W przeciwnym razie dostana z tego miejsca specjalne „zaproszenia” – czytamy w opisie zdarzenia.

Efektem ekscesów wandali są wymierne straty w infrastrukturze komunalnej. Zostały uszkodzone m.in. ławki przy ulicy Pocztowej oraz metalowy słupek i nawierzchnia ulicy 1 Maja.

„Sprawcy maja jeszcze szansę sami się zgłosić na Komisariat Policji i zaproponować naprawę wyrządzonych szkód”- proponuje samorząd Kowar.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.