Od ostatniego piątku do poniedziałku w regionie jeleniogórskim funkcjonariusze policji zatrzymali 16 osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Osoby te, w celu uniknięcia zatrzymania ukrywają się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości.

Działania takie na co dzień wykonuje Zespół ds. poszukiwań i identyfikacji osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. W działaniach prowadzonych w ostatnich dniach uczestniczyli policjanci ze wszystkich pionów i komisariatów.

4 kwietnia 2022 roku policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 41-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3 lat i 6 miesięcy. W trakcie kontroli drogowej został zatrzymany przez policjantów jeleniogórskiej drogówki mężczyzna będący pasażerem pojazdu. Po sprawdzeniu okazało się, że był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 4 lat i 10 miesięcy. Policjanci z Kowar zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku za kradzieże.

Wszystkie osoby poszukiwane zostały przekazane do Aresztu Śledczego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.