Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się i okradł automat wrzutowy na szkodę jednej z jeleniogórskich firm. Jego łupem padło ponad 4000 zł. Okazało się, że przestępstwa tego dopuścił się w warunkach, tzw. ”recydywy”. Teraz za popełniony czyn odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna 28 sierpnia włamał się i okradł automat wrzutowy na szkodę jednej z jeleniogórskich firm. Jego łupem padło ponad 4000 zł.

Pokrzywdzony o przestępstwie powiadomił policję, dołączył również nagranie z kamer monitoringu. Na podstawie analizy nagrań, a także zebranych informacji funkcjonariusze wytypowali i zatrzymali 38-latka, jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Okazało się, że mężczyzna działał w warunkach, tzw. ”recydywy”.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.