Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości  środków odurzających. Policjanci uzyskali informację, że 38-latek może posiadać narkotyki. Zatrzymali go 23 kwietnia br. na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Mężczyzna był w drodze do pracy. Okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki. Była to  marihuana, z której można uzyskać ponad 65 porcji handlowych.

W wyniku przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli dodatkowo marihuanę oraz metamfetaminę. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać łącznie ponad 1300 porcji handlowych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie  okoliczności tej sprawy oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz 38-latkowi za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

24 kwietnia 2021 roku Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.