Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających. W trakcie czynności zabezpieczyli marihuanę. Łącznie z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać blisko 1300 porcji handlowych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz 37-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 37-letniego mężczyznę w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających.

Funkcjonariusze prowadząc czynności uzyskali informację, że jeleniogórzanin najprawdopodobniej ma związek z przestępczością narkotykową. Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie, ustalili, że najprawdopodobniej narkotyki posiada w mieszkaniu. Przeszukując jego lokum policjanci znaleźli środki odurzające ukryte w specjalnie przygotowanych skrytkach. Była to marihuana. Łącznie z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać blisko 1300 porcji handlowych.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.