Kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat grozić może mężczyźnie zatrzymanemu przez jeleniogórskich policjantów. Jest on podejrzany o kradzież pieniędzy będących własnością siostry. Pokrzywdzona wartość poniesionych strat oszacowała na 600 zł. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie on przed sądem.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem.

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem, do której doszło w jednym z jeleniogórskich mieszkań w marcu br. Pokrzywdzona zgłosiła, że z metalowej kasetki zamkniętej na klucz, w której trzyma pieniądze zginęło 600 zł. O popełnienie tego przestępstwa podejrzewała swojego brata.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie potwierdzili, że to 33-letni brat okradł swoją siostrę, najpierw wykorzystując nieuwagę domowników ukradł klucz do kasetki, a następnie ukradł 600 zł.

Mężczyźnie przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem. Za ten czyn grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

3 komentarze

  1. PO jak podwyżki. i zdrada narodowa. Odpowiedź

    Brawo panie Redaktorze za ten niezwykle sęnsacyjny artykuł , szok jakiej niebywałej zbrodni dokonał ten jegomość i za to pójdzie siedzieć na 10 lat. To ja zapytam to ile powinien dostać lat więzienia Donald Tusk za ukradzione nam miliardy. ???????

  2. Jeleniogórzanka Odpowiedź

    Ciekawostka!!!10lat za 600zl? Mój były powybijał mi okna szkody powyżej1tys sprawa w Sądzie i nic mu nie zrobili bo jest „niewypłacalny”ot! sprawiedliwość!!!

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.