Przez kilka miesięcy znęcał się nad rodzicami 34-latek z powiatu karkonoskiego. Był już karany za takie zachowania, ale siedmiomiesięczny pobyt w więzieniu niczego go nie nauczył. Teraz może trafić za kraty nawet na 10 lat, a najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

– Policjanci z komisariatu policji w Kowarach zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad rodzicami, wielokrotne naruszenie zakazu sądowego, groźby karalne oraz o kradzież z włamaniem – informuje Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji. – Funkcjonariusze ustalili, że 34-latek znęcał się nad rodzicami od kilku miesięcy. Bez żadnego powodu wszczynał awantury, podczas których wyzywał ich, popychał, bił i poniżał, a także niszczył mieszkanie i sprzęty domowe. Groził pokrzywdzonym pozbawieniem życia oraz oblaniem kwasem mieszkania i całego budynku. Przestępstw tych mężczyzna dopuścił się w warunkach, tzw. ”recydywy”. Był już uprzednio skazany przez sąd za ten czyn na 7 miesięcy pozbawienia wolności. To jednak nie wszystko. Zatrzymany mężczyzna w październiku wielokrotnie łamał zakaz zbliżania się i kontaktowania z rodzicami, włamał się i okradł pomieszczenie gospodarcze, a do tego groził policjantce pozbawieniem życia oraz podpaleniem jej domu i samochodu.

Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 2 listopada, na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze, sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Fot. KMP Jelenia Góra

2 komentarze

  1. Kiedy Zakrzewską wywieziecie za przekręty które robi z Rzepczyńskim. Gdzie wasz wiecznie panujący Zagajewski od Rydzyka.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.