Posłowie otrzymują „wyroki śmierci” popisane przez „Polski Trybunał Narodowy” oraz „Komitet Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu”. Sprawą ma się zająć prokuratura.

„Bez względu na to jakie barwy partyjne Pan/Pani reprezentuje, jako jeden z wyborców apeluję do Was jako osób zaufania publicznego, wybranych w demokratycznych wyborach przez obywateli Rzeczpospolitej Polskiej, proszę mieć odwagę — podjąć właściwą decyzję i sprzeciwić się segregacji (dyskryminacji sanitarnej)” – to tylko fragment listu, jaki trafia do biur poselskich parlamentarzystów. Pismo nosi tytuł „Wyrok śmierci”. Podpisane jest przez Komitet Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu”.

Autorzy listu oskarżają polityków o zdradę stanu i narodu polskiego. Z jego treści można jasno wywnioskować, że nadawcami są przeciwnicy wprowadzenia w Polsce obowiązku szczepień przeciw COVID-19. Trzeba zaznaczyć, że rząd i parlament pracują obecnie nad takimi rozwiązaniami. Nie ma jeszcze zgody co do tego, kto miałby być takim obowiązkiem objęty. Pod uwagę brane są trzy grupy zawodowe: medycy, nauczyciele i służby mundurowe. Jak mówił niedawno wiceminister zdrowia, Waldemar Kraska takie zasady mają wejść w życie 1 marca, ale równie dobrze ten termin może zostać przesunięty.

„Kolejna granica nienawiści została przekroczona. Właśnie dostałem do mojego biura poselskiego w Lublinie list o takiej treści. Oto efekt postępującego przyzwolenia na pogardę w naszym kraju. Zezwierzęcenie życia publicznego dzieje się na naszych oczach. Dokąd zmierzasz Polsko?” – skomentował akcję z „wyrokami” poseł Koalicji Obywatelskiej, Michał Krawczyk. Wiadomo, że nie tylko on otrzymał taką przesyłkę. Dotarła także do biura innych parlamentarzystów KO: Marty Wcisło, Magdaleny Łośko i Konrada Frysztaka. Krawczyk zapowiada, że sprawa zostanie zgłoszona organom ścigania.

News4Media/ fot. autor Screen YouTube

1 Komentarz

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.