Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kierowanie pojazdem ciężarowym w stanie nietrzeźwości oraz o spowodowanie kolizji. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 3 promile.

– W nocy z 4 na 5 stycznia br. kilkanaście minut po północy  policjanci pojechali na zgłoszenie według, którego na ul. Wolności w Jeleniej Górze  kierujący pojazdem ciężarowym na rondzie uszkodził znaki drogowe i najprawdopodobniej jest nietrzeźwy – informuje Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji. – Funkcjonariusze na miejscu zauważyli stojący pojazd ciężarowy marki Volvo oraz potwierdzili fakt uszkodzenia znaków drogowych. Kierującym okazał się 40-letni obywatel Ukrainy. Od mężczyzny wyraźnie czuć było woń alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało 3 promile.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Kierowca za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji odpowie przed sądem. Za popełnione czyny grozić mu  może nawet do 2 lat pozbawienia wolności,  wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami na kilka lat.

Fot. KMP Jelenia Góra

1 Komentarz

  1. śmieć z wsiocławia Odpowiedź

    Dawno nie byłem w Wrocławiu ale jest po staremu. Dalej wali knyszą, wieśniakom wrocławskim wali z pod pach, nawet z pod butów wali skarpetkami. Pociągi autobusy tramwaje całe zasyfione. Kto te bydło spłodził?

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.