Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dwie kradzieże. Jego łupem padło mienie o wartości blisko 10.000 zł. Przestępstw tych dopuścił się 19 października br. w Jeleniej Górze. Teraz odpowie za to przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 40-letniego mieszkańca Wałbrzycha podejrzanego o kradzieże.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna 19 października br. dopuścił się dwóch kradzieży na szkodę jednej z jeleniogórskich firm. Jego łupem padła stal zbrojeniowa, kształtki ciepłownicze oraz materiały brukowe. Łączna wartość skradzionego mienia została oszacowana na blisko 10.000 zł.

Powiadomieni o kradzieżach policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która się ich dopuściła. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji, a także po analizie nagrań z kamer monitoringu wytypowali, a następnie zatrzymali 40-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych czynów. Obecnie policjanci ustalają co mężczyzna zrobił ze skradzionym mieniem.

Teraz 40-latek za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.