Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może mężczyźnie, który podejrzany jest o znęcanie się psychicznie i fizycznie nad partnerką. baz powodu awanturował się, szarpał, wyzywał pokrzywdzoną, a także dopuszczał się rękoczynów. Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podczas interwencji. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną, a także nakazał natychmiastowe opuszczenie wspólnego lokalu mieszkalnego.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad partnerką. Mężczyzna został zatrzymany 31 maja podczas interwencji domowej zgłoszonej przez pokrzywdzoną. Jak ustalili funkcjonariusze, 40-latek od blisko dwóch lat znęcał się nad partnerką, będąc pod wpływem alkoholu wszczynał bez żadnego powodu awantury, podczas których, wyzywał, szarpał, groził i popychał pokrzywdzoną, a także dopuszczał się wobec niej rękoczynów i niszczył sprzęty domowe.

Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, ma on zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną, Mężczyzna musi także natychmiast opuścić mieszkanie zajmowane dotąd wspólnie z partnerką.

podinspektor Edyta Bagrowska

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.