Jeżeli ktoś go widział, lub wie, gdzie się teraz znajduje, powinien poinformować o tym policję. Mężczyzna jest poszukiwany w związku z zabójstwem trzech chłopców.

„Jeśli posiadasz informację o miejscu przebywania poszukiwanego bądź inne istotne informacje, które mogą doprowadzić do jego odnalezienia, prosimy o pilny kontakt z policją pod numerem alarmowym 112 oraz pod nr. tel. 47 705 16 00, 47 705 16 01” – apeluje policja. I publikuje zdjęcie 42-letniego Radosława Kolasińskiego.

„Mężczyzna najprawdopodobniej ubrany był: w ciemną kurtkę z napisem odblaskowym HI-TEC umieszczonym na piersi, ramieniu oraz plecach; szalik typu komin w kolorze zielono-niebieskim oraz czapkę i buty sportowe koloru niebieskiego” – opisują mundurowi. I dodają, że poszukiwany porusza się w specyficzny sposób: ma szybki chód, a stopy stawia do zewnątrz.

Do tej tragedii doszło w Płocku w jednym z bloków przy ulicy Wyszogrodzkiej. W mieszkaniu znaleziono ciała trzech chłopców w wieku od 8 do 17 lat. O tym, że mogło stać się coś złego, służby zostały zaalarmowane przez koleżankę 17-latka. Dziewczyna nie mogła skontaktować się z chłopakiem.

Chłopcy mieli rany cięte na szyjach.

Śledczy i policja nie udzielają zbyt wielu informacji, ale wiadomo, że matka chłopców była w tym czasie w szpitalu, gdzie opiekowała się 14-letnią córką. Jest ona chora na białaczkę. Chłopcami miał się zajmować w domu ojciec najmłodszego z synów. To właśnie Radosław Kolasiński.

Co się stało z mężczyzną? Świadkowie zeznali, że widzieli, jak wychodzi z domu, wsiada do samochodu i odjeżdża. Policja odnalazła porzucone auto w Wykowie w rejonie Wisły. Wygląda na to, że samochód ugrzązł w błocie, a kierowca oddalił się pieszo.

„Do działań poszukiwawczych zaangażowany został policyjny helikopter oraz psy tropiące. W tej chwili kilkudziesięciu policjantów prowadzi intensywne poszukiwania 42-latka” – informuje policja. I raz jeszcze podkreśla: „O szczegółach prowadzonych działań operacyjnych nie informujemy”.

News4Media/fot. policja

1 Komentarz

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.