W Karpaczu doszło do awantury między byłym i obecnym partnerem tej samej kobiety. Młodszemu z adwersarzy widać zabrakło werbalnych argumentów, bo użył nożyczek, kilkakrotnie raniąc rywala.

O zdarzeniu informuje Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji.

– 7 maja 2023 roku, około godziny 9.00 policjanci pojechali na zgłoszenie, z którego wynikało, że pod jednym z budynków w Karpaczu znajduje się ranny mężczyzna. Okazało się, że 37-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego kilka razy nożyczkami ugodził 40-latka. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia doszło pod budynkiem kobiety, do której jednocześnie przyjechał były i obecny jej parter. Pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni, w wyniku której 37-latek ranił 40-latka.

Do policyjnego aresztu trafił napastnik. Teraz za spowodowanie uszkodzenia ciała z pobudek chuligańskich grozić mu może nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności. 9 maja br. mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, ma on zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym oraz ma zakaz opuszczania kraju.

Fot. KMP Jelenia Góra

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.