Do 15 sierpnia można zgłaszać się do udziału w Polsko- Czeskim Turnieju Tenisowym w Jeleniej Górze. Turniej zaplanowano od 16 do 18 września na kortach przy ulicy Sudeckiej.

Udział mogą wziąć tenisistki i tenisiści amatorzy powyżej 16 roku życia. Dla niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców. Jest także kategoria Mężczyźni 55+ oraz debel pocieszenia.

Zgłoszenia polskich uczestników Turnieju przyjmowane będą przez organizatora do 15.08.2022 r. w formie: elektronicznej na adres e-mail: mkolesnikowicz@jeleniagora.pl papierowej na adres: Urząd Miasta Jelenia Góra – Wydział Rozwoju Miasta,
Pl. Ratuszowy 58, 58-500 Jelenia Góra, pokój 212. Przewidziany jest udział 20 tenisistów z Czech i 40 z Polski. Powinni zamieszkiwać na obszarze wsparcia Programu INTERREG V-A Republika Czeska. Obszar wsparcia programu obejmuje następujące regiony:
-po stronie polskiej: obszar administracyjny powiatów bolesławieckiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, lubańskiego, lwóweckiego, złotoryjskiego, zgorzeleckiego, grodzkiego m.Jelenia Góra. Po stronie czeskiej: obszar administracyjny powiatów Česká Lípa, Liberec, Jablonec nad Nisou oraz Semily,

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.