Policjanci z Kowar zatrzymali mężczyznę, który decyzją jeleniogórskiego sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad najbliższymi. Gehenna rodziny trwała 2 lata. Agresor awanturował się, wyzywał ich, bił, popychał, niszczył sprzęty, a także groził im pozbawieniem życia. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad matką i bratem. 26-latek został zatrzymany 16 maja br. podczas interwencji domowej. Mężczyzna był bardzo agresywny i pobudzony. Jak ustalili policjanci, zatrzymany od 2 lat znęcał się nad najbliższymi. Bez żadnego powodu wszczynał awantury, podczas których wyzywał ich, zastraszał, popychał, bił i poniżał, a także niszczył sprzęty domowe. Groził im również pozbawieniem życia. W trakcie zatrzymania mężczyzna wyzywał i groził policjantce wykonującej czynności.

26-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz za przestępstwa, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 17 maja br. na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Podinspektor Edyta Bagrowska

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.