Perfumy znanych marek, warte około 5 tys. zł, ukradł 34-letni jeleniogórzanin. Sprzedawał je zaraz po kradzieży przypadkowym osobom.

Funkcjonariusze policji ustalili, że mężczyzna w ubiegłym roku dopuścił się serii kradzieży  w jeleniogórskich drogeriach.  Jego łupem padły perfumy znanych marek. Straty pokrzywdzonych wynoszą około 5000 złotych. 34-latek ma na koncie co najmniej 7 takich czynów. Skradziony towar sprzedawał przygodnie napotkanym osobom, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczał na swoje potrzeby – informuje Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji. – Obsługa sklepów o zdarzeniach powiadomiła policję. Do zgłoszeń dołączone zostały również nagrania z monitoringu. Policjanci na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer wytypowali mężczyznę jako podejrzewanego o popełnienie tych przestępstw.

Podejrzany o popełnienie tych przestępstw odpowie przed sądem, a grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.

1 Komentarz

  1. śmieć z wsiocławia Odpowiedź

    Nie jestem ani z Wrocławia ani ze Świdnicy. Ale na zmianę mieszkam w obu miastach. Krótka piłka; Wrocław to główny śmietnik dolnośląskiej ziemi. Brud, sm ród, prostactwo. Nie wielu zostało rodowitych wrocławiaków. Miłych, kulturalnych i przede wszystkim inteligentych. Większość to ho łota z zabużańskich wsi. Pato-kołchoz. Wstyd mieć taką stolicę województwa.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.