Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o kradzież pojazdu. Właściciel poniesione straty oszacował na 10 tysięcy złotych. Skradziony pojazd policjanci odnaleźli w jednym z garaży w Jeleniej Górze. Pokrzywdzony był bardzo zdziwiony, gdy skradzione auto do niego wróciło. Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Został już objęty dozorem policyjnym.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wyniku prowadzonych działań zatrzymali 56-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o kradzież z włamaniem.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna 5 listopada br. ukradł w Jeleniej Górze pojazd osobowy marki Daihatsu o wartości 10 tysięcy złotych. Do pojazdu dostał się za pomocą oryginalnego kluczyka, który zgubił pokrzywdzony. Policjanci w wyniku prowadzonych działań odnaleźli skradziony samochód w z garaży w Jeleniej Górze. Pojazd trafił tam, w celu rozebrania go na części. Pokrzywdzony był bardzo zdziwiony kiedy skradziony samochód do niego wrócił.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Teraz mieszkaniec powiatu karkonoskiego za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. Mężczyzna został już objęty dozorem policyjnym.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.