Od ponad 50 lat zmieniamy branżę budowlaną. Nasz przepis na sukces? Pasja do budowania!

Ale nasza wizja idzie jeszcze dalej. Postrzegamy budynki jako produkty, które realizujemy dla naszych klientów z jednego źródła – od projektu, przez budowę, po usługi podczas eksploatacji.

Obiekty budujemy z systematycznych elementów, które produkujemy sami. Oprócz konstrukcji stalowych i elementów aluminiowych obejmuje to również prefabrykowane elementy betonowe. Zalety własnej produkcji są oczywiste: zlecenia możemy realizować wyjątkowo ekonomicznie i szybko, a także stale rozwijać nasze systemy zgodnie z wymaganiami klientów.

Zatrudniamy ponad 8 000 pracowników w około 70 lokalizacjach. Jesteśmy jedną z wiodących firm budowlanych w Europie. Jako lider technologii projektujemy, budujemy, pielęgnujemy i rewitalizujemy nieruchomości szyte na miarę wg naszego własnego systemu. Należą do nich budynki parkingowe, biurowe, logistyczne, produkcyjne i mieszkalne.

Nasz zakład w Rakowicach Małych specjalizuje się przede wszystkim w produkcji elementów takich jak: ściany, słupy, belki, dźwigary oraz gotowe moduły łazienkowe.

W GOLDBECK COMFORT w Rakowicach Małych k/Lwówka Śl. pracę znajdą zarówno specjaliści branży budowlanej, jak i pomocnicy oraz osoby zainteresowane zdobyciem nowych kwalifikacji. Zapraszamy do nas:

– betoniarzy – operatorów maszyn zbrojarskich

– zbrojarzy – operatorów węzła betoniarskiego

– stolarzy – pomocników

GOLDBECK COMFORT to firma, która stale się rozwija oraz rozszerza zakres swojej działalności. Ze względu na stale rosnące zapotrzebowanie zamówień projektowych, w najbliższym czasie planujemy rozszerzyć nasze biuro projektowe o kolejnych projektantów.

Dlatego już od dziś do współpracy zapraszamy INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA na stanowisko: ASYSTENT PROJEKTANTA.

Spotkaj się z nami i dowiedz się więcej na temat pracy lub wejdź na naszą stronę https://comfortsa.pl/ w zakładkę PRACA i wybierz interesujące cię stanowisko pracy.

Nasz adres: Rakowice Małe 17 59-600 Lwówek Śl.

Tel. 75/784 03 19 lub 604 580 783 e-mail: rekrutacja@goldbeck.pl

Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.