Na 2 miesiące do aresztu trafił mężczyzna, który znęcał się psychicznie nad swoją matką. Mężczyzna wszczynał awantury, niszczył sprzęty domowe, a także ubliżał i poniżał pokrzywdzoną. Groził jej uszkodzeniem ciała, a także pozbawieniem życia.

Mężczyzna 2 lutego został zatrzymany podczas interwencji zgłoszonej przez pokrzywdzoną, kiedy to wszczął awanturę, podczas której wyzywał ją i niszczył sprzęty domowe. Matka do tej pory cierpliwie znosiła upokorzenia doznane od syna. Mężczyzna stawał się jednak coraz bardziej agresywny i bez żadnego powodu wielokrotnie wszczynał awantury, podczas których ubliżał jej, wyzywał, a także groził uszkodzeniem ciała, jak również pozbawieniem życia. Kobieta w obawie o własne bezpieczeństwo poinformowała o sytuacji policję.

31-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za znęcanie się psychiczne nad matką oraz uszkodzenie mienia grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

– 3 lutego Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 2 miesiące – informuje podinspektor Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze.

1 Komentarz

  1. Szkoda że w odpowiednim czasie nie wykonała aborcji , teraz społeczeństwo zapłaci za jej błąd (trzeba będzie ponosić koszty jego utrzymania w pudle-jak zwykle zapłacą niewinni).Może to rodzice powinni opłacać te rechabilitacje w pudle ? Żle wychowali syna ,dlaczego mają za to wszyscy płacić , może rozpatrzyć sprawę eutanazji ? Niektóży walczą o prawa do aborcji -może połączyć to z prawem do eutanazji , oczywiście w wyjątkowych przypadkach-będzie szybko i tanio ?

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.