Przejrzyj na oczy” – pod takim hasłem 30 stycznia 2022 roku odbędzie 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od kilku tygodni trwają przygotowania do tego wydarzenia w jeleniogórskim sztabie WOŚP ZST „Mechanik”, z kolei w poniedziałek, 8 listopada, ruszyła rejestracja wolontariuszy.

Prace związane z organizacją 30. finału WOŚP w Jeleniej Górze ruszyły na początku października. – Wracamy do Was z nowymi pomysłami i możliwościami. Jedno jest pewne… Ten Finał będzie wyjątkowy – podkreśla Jakub Thauer, Szef Sztabu. Na oficjalnym profilu sztabu – „WOŚP – Jelenia Góra – ZST „Mechanik” na bieżąco umieszczanie są informacje związane z organizacją finałowych wydarzeń.

Jeleniogórski Sztab WOŚP – ZST „Mechanik”, nadal poszukuje sponsorów, firm czy też osób prywatnych, które pomogą finansowo w organizacji finału oraz przekażą fanty na licytacje. Jak co roku planuje się organizację koncertów finałowych, imprez towarzyszących (m.in. Before 30. Finału w Galerii Sudeckiej) oraz licytacji. – W tym roku chcemy to zrobić jeszcze bardziej, jeszcze mocniej i jeszcze lepiej. Po pierwsze chcemy zrekompensować Wam poprzedni finał, po drugie mamy jubileusz 30-lecia – wyjaśnia Jakub Thauer.

Ogrom środków, które przekazujemy do puszek, są zebrane na licytacjach. Dlatego też szukamy wszelkich fantów na finał i imprezy towarzyszące. Wszystkie rzeczy, vouchery, usługi, jedzonko… Wszystko możemy wylicytować. Naprawdę mieliśmy już wiele skarbów – dodaje Szef Sztabu.

W poniedziałek, 8 listopada ruszył nabór wolontariuszy do jeleniogórskiego sztabu WOŚP. Jak nim zostać? W czterech krokach:

  • Zarejestruj się na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl podając swoje dane i dodając zdjęcie.
  • Po zalogowaniu na iwolontariusz.wosp.org.pl wpisz w wyszukiwarkę Sztab #2843 ZST „Mechanik”.
  • Po przesłaniu zdjęcia poczekaj na sprawdzenie jakości Twojego zdjęcia przez Fundację.
  • Następnie Sztab ZST „Mechanik” zweryfikuje Twoje dane i skontaktuje się z Tobą, żeby potwierdzić ich poprawność.

Warto dodać, że ilość miejsc jest ograniczona, a nabór prowadzony jest do 30 listopada 2021r., lub do wyczerpania miejsc.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.