Przewodniki Dźwiękowe Sudety.pro to pomysł na interesujący wypad oraz poznawanie sudeckich miejscowości w ramach tak zwanej turystyki zakamarkowej. Od wczoraj można z takim przewodnikiem zwiedzać Jelenią Górę. Wydawca tak reklamuje nasze miasto:

„Jelenia Góra to opcja dla każdego. W centrum zaczyna się historia miasta. Nie brakuje tu urokliwych i pełnych zabytków miejsc spacerowych. Podgórskie dzielnice Jeleniej Góry (Sobieszów i Jagniątków) zachęcają do górskich, zarówno pieszych jak i rowerowych, wypadów w góry. Natomiast Cieplice Śląskie-Zdrój to miejsce, które niegdyś odwiedzały znamienite osobistości, jak np. John Quincy Adams, a dziś to klimatyczna i uzdrowiskowa część miasta, która przez cały rok przyciąga wielu turystów. Jakie skrywa tajemnice? Tego dowiecie się z najnowszych Przewodników!”

Sudety.pro wspólnie z Miastem Jelenia Góra przygotowały Przewodniki Dźwiękowe. Projekt pozwala poznawać sudeckie miejscowości w ramach turystyki zakamarkowej zupełnie za darmo. Wystarczą słuchawki i telefon!

Każdy punkt na mapie to inna historia, a specjalnie zaplanowana trasa, pozwala w łatwy sposób dotrzeć do każdego miejsca. Do każdego z trzech przewodników dołączona jest mapa, a nawigacja umożliwia szybkie znalezienie punktu startu trasy.

Przewodniki i mapy Jeleniej Góry dostępne są na stronie internetowej Sudety.pro, w zakładce „PRZEWODNIKI DŹWIĘKOWE”: https://sudety.pro/przewodniki/.

5 komentarzy

  1. Polscy ukrainofile wmawiają opinii publicznej, że Polacy nie powinni mówić dziś o Wołyniu, bo jest wojna i trzeba poczekać na lepsze czasy, żeby uporządkować trudną historię. Lepsze czasy już były. Ukraińcy nie przeprosili za dokonane przez nich ludobójstwo. Wprost przeciwnie. Cała polityka historyczna Ukrainy nastawiona jest na negowanie tego ludobójstwa. Ukraińcy są dumni ze swoich zb…zy herojów m..d.ujących widłami i siekierami, a Polacy mają milczeć, bo jak nie, to zostaną opluci jako ruskie onuce. Zamiatanie pod dywan ukraińskich zbrodni przez polskich ukrainofilów to już nawet nie jest naiwność. To jest skrajna głupota i działanie na szkodę Polski.

      • Lwowska rada obwodowa podjęła decyzję o ogłoszeniu 2022 rokiem Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA) w tym regionie – podał portal Zaxid.net. Deputowani zwrócili się też do parlamentu o podtrzymanie takiej inicjatywy na poziomie państwowym.

    • Już się wypierdku nie podpisujesz „wołyń 1943” jak na innych portalach? A może to nie ty, tylko ktoś inny, kto dostał taki sam tekst od szefostwa?

  2. Lwowska rada obwodowa podjęła decyzję o ogłoszeniu 2022 rokiem Ukraińskiej Powstańczej Armii (UPA) w tym regionie – podał portal Zaxid.net. Deputowani zwrócili się też do parlamentu o podtrzymanie takiej inicjatywy na poziomie państwowym.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.