Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 49-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o kradzież z włamaniem.

Mężczyzna pod koniec czerwca br. pod nieobecność właścicieli włamał się do ich mieszkania i go okradł. Jego łupem padło mienie o wartości 2000 zł. Były to elektronarzędzia, materiały budowlane i przewody elektryczne. Do przestępstwa doszło w Jeleniej Górze.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie zatrzymali podejrzewanego o ten czyn na podstawie zebranych informacji, a także po analizie nagrań z kamer monitoringu. Część skradzionego mienia policjanci odnaleźli w pomieszczeniu gospodarczym użytkowanym przez 49-latka.

Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie reszty skradzionych rzeczy.

1 Komentarz

  1. PO jak podwyżki. i zdrada narodowa. Odpowiedź

    O kurde jak za 2000 zł 10 lat to ile za ukradzenie POLAKOM 150 miliardów złotych które ukradł nam z OFE niejaki Donald Tusk ksywa ,, Premier”. Przedstawiciel w Polsce tego mordercy pedofila i złodzieja Władimira Putina. Mam nadzieje że ta złodziejsko-zdradziecka kanalia nie wyjdzie z kryminału do końca swoich dni.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.