Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o kilka kradzieży sklepowych. Ma ona na koncie kradzieże kosmetyków i artykułów przemysłowych. Wartość skradzionego mienia oszacowano łącznie na blisko 3000 zł.

Jak ustalili funkcjonariusze, 25-latka od listopada ubiegłego roku do stycznia br. dopuściła się co najmniej sześciu kradzieży w jednej z drogerii w Kowarach. Jej łupem padły kosmetyki oraz artykuły przemysłowe. Łączne straty oszacowano na blisko 3000 złotych.

Obsługa sklepów o zdarzeniach powiadomiła policję. Do zgłoszeń dołączone zostały również nagrania z monitoringu. Policjanci na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer wytypowali 25-latkę jako podejrzewaną o popełnienie tych przestępstw. Kobieta oświadczyła, że skradzione mienie sprzedała przypadkowo napotkanym osobom, a uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczyła na własne potrzeby.

-Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za kradzieże odpowie ona przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności – informuje podinspektor Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.