Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków oraz podejrzewanego o kierowanie pojazdem pod ich wpływem. Policjanci w jego mieszkaniu zabezpieczyli marihuanę, z której można uzyskać około 140 porcji handlowych. Teraz grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków odurzających oraz podejrzewanego o kierowanie pojazdem pod ich wpływem.

10 sierpnia br. mężczyzna, kierując pojazdem osobowym w Jeżowie Sudeckim został zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego. Jego zachowanie wskazywało, że mógł kierować autem będąc pod działaniem środków odurzających. W związku z tym pobrano mu krew do badań.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji prowadząc czynności w tej sprawie ustalili, że mężczyzna może posiadać narkotyki w domu. Okazało się, że 34-latek posiadał marihuanę, z której można uzyskać około 140 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

Teraz mężczyźnie za posiadanie narkotyków grozić może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli badanie krwi potwierdzi, że kierował on pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających odpowie on również za to przestępstwo.

Foto.: News4Media

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.