30 sierpnia br. około godziny 5.20 policjanci na ul. Jana Pawła II w Jeleniej Górze zauważyli pojazd marki Ford, którego kierujący na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej i sprawdzić powód dziwnego zachowania kierowcy. Włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe i wskazali miejsce kontroli. Kierującym okazał się 31-letni mieszkaniec Złotoryi, który podróżował z pasażerami. W trakcie kontroli uwagę funkcjonariuszy zwróciło zachowanie 37-letniego pasażera, który był nerwowy, a dodatkowo zauważyli, że mężczyzna „coś” wyrzucił. Po sprawdzeniu okazało się, że był to woreczek strunowy z zawartością amfetaminy. Z zabezpieczonych narkotyków można uzyskać około 500 porcji handlowych.

 

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków, a także sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

 

37-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
 

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.