Narkotyki warte w czarnorynkowym obrocie handlowym pewnie nie mniej niż 350 tys. zł przejęli jeleniogórscy policjanci. Marihuanę, haszysz i metamfetaminę miał w swoim mieszkaniu 20-latek z Jeleniej Góry.

– Policjanci z Zespołu ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 20-letniego mężczyznę w związku posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających. Funkcjonariusze, prowadząc czynności, uzyskali informację, że mężczyzna najprawdopodobniej ma związek z przestępczością narkotykową. Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie, ustalili, że 20-latek narkotyki może posiadać w swoim mieszkaniu. Funkcjonariusze w zajmowanym przez niego lokalu w kuchni, w słoiku znaleźli marihuanę, haszysz i metamfetaminą. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 700 porcji handlowych – informuje Edyta Bagorwska z jeleniogórskiej policji.

Jeleniogórzanin trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających odpowie przed sądem, gdzie grozi mu wyrokdo 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz sprawdzają czy zatrzymany nie zajmował się ich dystrybucją.

Fot KMP Jelenia Góra

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.