Marcel dzięki wolontariuszom z Fundacji „W Góry Serca” zdobył w minioną niedzielę (31.07) najwyższy szczyt Karkonoszy. Był bardzo szczęśliwy. Wszyscy pomagający również. Członkowie Fundacji zapowiadają, że wkrótce pomogą kolejnemu podopiecznemu.

Wyprawa wyruszyła spod kościoła Wang w Karpaczu. Pierwszym celem było schronisko Samotnia. Wsparcie wolontariuszy sprawiło, że ostatecznie udało się zdobyć szczyt Śnieżki. – Marcel jesteś wielki – napisali na FB członkowie Fundacji. Udało nam się po raz kolejny zdobyć Śnieżkę, ale dzięki Tobie i Twojej rodzinie, był to wspaniały czas, również i dla nas.

Podziękowania powędrowały do wolontariuszy i ich partnerek z Berserkers Team Jelenia Góra oraz @btgymszczecin, których zawziętość, siła a przede wszystkim poczucie humoru i wyśmienity kontakt z Marcelem, sprawiły że zdobycie Śnieżki przebiegło w świetnych nastrojach i bardzo szybkim tempie.

Swoją cegiełkę dołożyli ratownicy Karkonoskiej Grupy GOPR, wspierający uczestników podczas całej trasy.

„Miasto Karpacz i góra Śnieżka stały się dla nas miejscem, które najczęściej odwiedzamy. Mamy tu wielu przyjaciół, którzy zawsze nas wspierają i w tym miejscu ogromne podziękowania dla Jędrka i Tomka z PrzyStanek Bavaria @przystanekwdrzewach . U Was czujemy się jak w domu i wiemy, że na Wasze wsparcie można zawsze liczyć. Tymczasem planujemy kolejne wyjścia w góry…na pewno będziemy Was informować. Liczymy, że jak zwykle nie zawiedziecie i będziecie razem z nami„- czytamy na FB Fundacji.

Brawo Marcel i Fundacja.

Fundacja „W Góry Serca” : Jesteśmy grupą ludzi, których łączy pasja do gór. Dostrzegamy ich piękno i poczucie wolności, jakie dają, a którego próżno szukać na „nizinach”. Chcemy dzielić się tymi uczuciami i emocjami z innymi. Szczególnie z osobami, które na co dzień nie mają takich samych możliwości. Poprzez aktywizację ludzi niepełnosprawnych, za pomocą specjalnie dostosowanego wózka, pragniemy nieść radość, pozytywną energię i zarażać pasją!

FOT. FB Fundacja „W Góry Serca”

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.